O TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. Przeskocz do treści
Zapytaj o badanie
Pon-pt. 7.00-19.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

O TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. oferuje oryginalny test NIFTY pro w 200 autoryzowanych placówkach w całej Polsce. Jest oficjalnym partnerem producenta NIFTY pro – laboratorium BGI.

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.
Sieć autoryzowanych punktów pobrań NIFTY pro
Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA, NR 1618. Specjalizuje się w badaniach genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań jest potwierdzona certyfikatami, przyznanymi m.in. przez International Society for Forensic Genetics (ISFG) i Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP). Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS) oraz Collaborative Testing Services (CTS).

Zespół laboratorium tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem – lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy, eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. daje pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji wyniku badania genetycznego z lekarzami genetykami i innymi specjalistami. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już od 16 lat. W tym czasie wykonała analizy już dla ponad 250 000 pacjentów i zdobyła zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy. Zobacz też: Opinie pacjentów ⭐⭐⭐⭐⭐

Centralny oddział laboratoryjny TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. znajduje się w Katowicach.

TESTDNA sp. z o.o. Sp.k.
ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice
KRS: 0000836540, NIP: 6342822748, REGON: 385909930
tel: (32) 445 34 26, fax (32) 445 00 49, e-mail: www.testDNA.pl, facebook.com/testDNAPolska

Szeroka sieć autoryzowanych punktów pobrań NIFTY pro

O testDNA Lanboratorium Sp. z o.o.TESTDNA sp. z o.o. Sp.k. oferuje test NIFTY pro w 200 autoryzowanych punktach pobrań w całej Polsce.

Placówka autoryzowana oznacza taką placówkę, w której pacjenci mogą pobrać krew do oryginalnego testu NIFTY pro u certyfikowanego partnera producenta badania NIFTY pro (laboratorium BGI) i oficjalnego przedstawiciela NIFTY pro na Polskę (Medfeminy).

Wybierając badanie w autoryzowanym punkcie pacjenci mają pewność, że wykonują wiarygodny i oryginalny test NIFTY pro, który jako jedyny jest objęty ubezpieczeniem wyniku i ma najszerszy zakres wśród nieinwazyjnych badań prenatalnych dostępnych w Polsce.

Zobacz też: Gdzie wykonać test NIFTY pro? (MAPA)

Konsultacje 7 dni w tygodniu

Zapewniamy wsparcie, pomoc i opiekę konsultantów medycznych 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku od 7:00 do 22.00 (w piątki od 7:00 do 20:00) oraz w weekendy i w święta od 9.00 do 21.00.


oryginalny test nifty pro

Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz