𝗧𝗲𝘀𝘁 𝗡𝗜𝗙𝗧𝗬 𝗽𝗿𝗼 𝗼𝗽𝗶𝗻𝗶𝗲 pacjentów ⭐⭐⭐⭐⭐ KLIK | Badanie NIFTY Pro Przeskocz do treści
Zapytaj o badanie
Pon-pt. 7.00-19.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Test NIFTY opinie pacjentów

Dodaj opinię

Zobacz dlaczego warto wykonać test NIFTY pro. Przeczytaj opinie naszych pacjentów. Bardzo dbamy o to, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni z wykonanego badania oraz jakości naszej obsługi. Staramy się każdego pacjenta otoczyć możliwie jak najlepszą opieką i dużą wagę przywiązujemy do procedur stosowanych w naszym laboratorium. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą opinię ponieważ, dzięki temu możemy cały czas podnosić swoją jakość.

Nasze Pacjentki najczęściej podkreślają szybki wynik oraz spokój, który przyniosło im wykonanie testu NIFTY pro. Spokój oraz pozbycie się obaw i wątpliwości dotyczących zdrowia są bardzo ważne dla rozwoju dziecka oraz dla Mamy, aby bez stresu mogła cieszyć się ciążą. Poznaj opinie Mam, które wykonały test NIFTY pro oraz ich historie.

Test NIFTY pro – opinie

Dziękujemy za opinię!

Wszystkie opinie są dla nas ważne. Pomagają nam dbać o zadowolenie naszych pacjentów i podnosić jakość naszych usług.

Zachęcamy też do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety dotyczącej przebiegu badania NIFTY pro (czas wypełniania ankiety wynosi około 2 minut).

  1. Skąd dowiedziała się Pani o teście NIFTY pro?

  2. Co sprawiło, że zdecydowała się Pani, na zlecenie badania w naszym laboratorium?

  3. Jak trafiła Pani do nas?

  4. Czy jest Pani zadowolona z przeprowadzenia badania? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  5. Czy jest Pani zadowolona z obsługi klienta? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  6. Czy jest Pani zadowolona z wizyty w placówce? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku badania z wizytą w placówce

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  7. Czy jest Pani zadowolona z wizyty domowej? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak) – odpowiedzieć w przypadku wykonywania badania z wizytą domową

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  8. Czy poleci Pani nas znajomym? (1-5, 1 – zdecydowanie nie, 5 – zdecydowanie tak)

  Ocena:
  Uzasadnienie:

  9. Uwagi

  „Miałam nieprawidłowe wyniki testu Pappa - zd 1:19, dlatego zdecydowałam się na weryfikację wyniku z testem Nifty Pro aby nie czekać 3 tygodnie na wyniki amniopunkcji. Test robiłam w czwartek, we wtorek rano miałam wyniki. W końcu mogę się cieszyć ciążą!”

  Anna
  30.07.2020 r.
  .

  „Test przeprowadzony sprawnie, błyskawiczne wyniki, po 4 dniach roboczych od otrzymania próbki, pełen profesjonalizm”

  Martyna
  30.07.2020 r.
  .

  „Witam.Jestem bardzo szczęśliwa, gdyż dzisiaj otrzymałam wynik- będzie zdrowa dziewczynka.Dziękuję za profesjonalne podejście do klienta, każdemu będę polecać ten test.Sama osobiście otrzymałam zły wynik testu pappa i dodatkowo lekarz wykonujący usg genetyczne zachował się nieprofesjonalnie, powodując ogromny stres.Pozdrawiam”

  Mariola
  23.07.2020 r.
  .

  „Z całego serca polecam przyszłym rodzicom test Nifty Pro. W poradni genetycznej po wykonaniu testu PAPP-A otrzymaliśmy w mężem informację, że jest średnie ryzyko chorób genetycznych. Ta informacja nie dawała nam spokoju, dlatego po konsultacji z test DNA zdecydowaliśmy się na test Nifty Pro. Pobranie krwi odbyło się w naszym mieszkaniu po wcześniej umówionej wizycie. Wyniki były dostępne na platformie już po kilku dniach. Na szczęście okazało się, że jest wszystko dobrze a dzięki temu mogliśmy dalej spokojnie cieszyć się ciążą. Chciałabym raz jeszcze podziękować konsultantom medycznym za fachową obsługę oraz profesjonalizm. W kolejnej ciąży zdecydujemy się na to badanie nawet kilka tygodni szybciej, czyli około 10 tygodnia ciąży tak jak pozwala na to badanie.”

  Kamila
  8.07.2020 r.
  .

  „Ze swojej perspektywy mogę szczerze polecić test Nifty Pro. Pełen profesjonalizm, rzetelne podejście do badania, a także fachowość konsultantów medycznych, w szczególności Pani Barbary, jest gwarantem pełnego komfortu badanej. Wraz z mężem cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na badanie:) teraz możemy w pełni cieszyć się zdrową córeczką!! Dziękujemy :)”

  Marzena
  21.05.2020 r.
  .

  „Polecam jak najbardziej Nifty Pro robiłam badanie w wtorek a w poniedzialek dostałam już wyniki. Na każde pytanie otrzymałam rzeczową odpowiedź. Super kontakt wszystko wyjaśnione POLECAM”

  Żaneta
  19.05.2020 r.
  .

  „Po wynikach testu pappa byłam zaniepokojona. Wykonałam test Nifty, po otrzymaniu wyników ogromna ulga. Można w końcu cieszyć się z ciąży, dodatkowo znając już płeć dziecka:) Personel bardzo miły i pomocny. Na wynik czekałam 4dni robocze+weekend. Jeżeli ktoś ma środki i możliwość nie ma się co zastanawiać. Polecam”

  Gosia
  25.02.2020 r.
  .

  Bardzo dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie 🙂

  Test NIFTY

  „Polecam wszystkim! Wlasnie przed chwila otrzymalam wynik - minely 4 dni robocze! Jestem bardzo mile zaskoczona. Juz znam plec dziecka oraz jestem spokojna, bo moj synek jest zdrowy. Cala procedura przebiegla bardzo sprawnie, otrzrymalam odpowiedzi na wszystkie pytania. Pelen profesjonalizm. Dziekuje bardzo!”

  Kinga
  24.02.2020 r.
  .

  Pani Kingo, bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie

  Test NIFTY

  „Test NIFTY to test który ukoi twoje nerwy w przeciągu pięciu dni otrzymałam wyniki. Może cena nie jest niska ale WARTO”

  KOPYRA Monika
  7.02.2020 r.
  .

  Pani Moniko, dziękujemy za opinię.

  Test NIFTY

  „Po otrzymaniu wyniku PAPP-A, byliśmy bardzo niespokojni, wręcz przerażeni. Wykonane USG wskazywało na podręcznikowe parametry. Zdecydowaliśmy się na wykonanie NIFTY. Koszt ? Wiedza otrzymana w ciągu 7 dni jest po prostu bezcenna. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy bardzo.”

  EwaN
  7.02.2020 r.
  .

  Pani Ewo, dziękujemy bardzo za pozostawienie opinii.

  Test NIFTY
  A Ty jak oceniasz Test NIFTY?
   
   
  Strona 1 z 4:
  «
   
   
  1
  2
  3
  4
   
  »
   

  .

  Zobacz też: Test NIFTY pro – historie pacjentek


  oryginalny test nifty pro

  Zarezerwuj termin
  Zadzwoń terazZadzwoń teraz