Test NIFTY opinie Mam Pacjentek - Sprawdź wszystkie opinie Przeskocz do treści
Zapytaj o badanie
Pon-pt. 7.00-19.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Test NIFTY opinie pacjentów

test nifty opinie, nifty pro opinie, test nifty pro opinieZapraszamy do zapoznania się z opiniami Pacjentek o teście NIFTY pro. 

  • 5/5 „Witam W momencie zajścia w ciążę miałam 35 lat więc z automatu skierowano mnie na badania prenatalne a wszyscy wiemy jak to wygląda i że koniec końców chcą amniopunkcji co jest ryzykowne. Moja Mama była położną a sama jestem fizjoterapeutką więc ani chwili nie zastanawiałam się i skorzystałam z testów i polecam wszystkim przyszłym mamom. Obecnie córeczka ma 17 miesięcy i na pierwszy rzut oka zdrowa ale niestety teraz wiemy że ma chorobę genetyczną NF1 czyli nerwiako włókniakowatość typu pierwszego, której nie ma niestety na liście w badaniu Nifty a uważam że powinno się ją dodać bo jest dość częstą chorobą bo dotyczy 1:3000 urodzeń. Pozdrawiam cały zespół”
  • 5/5 „Czułam się zaopiekowania od początku. Wszystko wyczerpująco wyjaśnione. Szybkie odpowiedzi przez tel., na czacie, w placówce w Katowicach. Wynik bardzo szybko, czytelny dla pacjenta. Cieszymy się teraz spokojem. Życzymy wszystkim zdrowia. Pozdrawiamy serdecznie”
  • 5/5 „Polecam, wyniki testu otrzymałam po 5 dniach roboczych, bardzo miła i fachowa obsługa.”
  • 5/5 „Jest to moja druga ciąża. Pierwsza ciąże przeleżałam na patologii ciąży, lekarze do samego rozwiązania nie wiedzieli czy urodzę zdrowe dziecko. Teraz kiedy jestem w drugiej ciąży i dowiedziałam się o teście nifty, od razu skorzystałam z takiej możliwości. Krew miałam pobierana we wtorek, wyniki po tygodniu. Jestem w 12 tygodniu ciąży, a wiem ze pod sercem nosze zdrowego synka. Bardzo Państwu dziękuje za ten spokój na cala ciąże. Polecam z całego serca.”

Opinie pochodzą ze strony badanienifty.pl, zobacz więcej: badanienifty.pl/test-nifty-pro/opinie-pacjentow

.


oryginalny test nifty pro

Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz