Test NIFTY opinie Mam Pacjentek - Sprawdź wszystkie opinie Przeskocz do treści
Zapytaj o badanie
Pon-pt. 7.00-19.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Test NIFTY opinie pacjentów

test nifty opinie, nifty pro opinie, test nifty pro opinieZapraszamy do zapoznania się z opiniami Pacjentek o teście NIFTY pro. 

  • 5/5 „Witam W momencie zajścia w ciążę miałam 35 lat więc z automatu skierowano mnie na badania prenatalne a wszyscy wiemy jak to wygląda i że koniec końców chcą amniopunkcji co jest ryzykowne. Moja Mama była położną a sama jestem fizjoterapeutką więc ani chwili nie zastanawiałam się i skorzystałam z testów i polecam wszystkim przyszłym mamom. Obecnie córeczka ma 17 miesięcy i na pierwszy rzut oka zdrowa ale niestety teraz wiemy że ma chorobę genetyczną NF1 czyli nerwiako włókniakowatość typu pierwszego, której nie ma niestety na liście w badaniu Nifty a uważam że powinno się ją dodać bo jest dość częstą chorobą bo dotyczy 1:3000 urodzeń. Pozdrawiam cały zespół”
  • 5/5 „Czułam się zaopiekowania od początku. Wszystko wyczerpująco wyjaśnione. Szybkie odpowiedzi przez tel., na czacie, w placówce w Katowicach. Wynik bardzo szybko, czytelny dla pacjenta. Cieszymy się teraz spokojem. Życzymy wszystkim zdrowia. Pozdrawiamy serdecznie”
  • 5/5 „Polecam, wyniki testu otrzymałam po 5 dniach roboczych, bardzo miła i fachowa obsługa.”
  • 5/5 „Jest to moja druga ciąża. Pierwsza ciąże przeleżałam na patologii ciąży, lekarze do samego rozwiązania nie wiedzieli czy urodzę zdrowe dziecko. Teraz kiedy jestem w drugiej ciąży i dowiedziałam się o teście nifty, od razu skorzystałam z takiej możliwości. Krew miałam pobierana we wtorek, wyniki po tygodniu. Jestem w 12 tygodniu ciąży, a wiem ze pod sercem nosze zdrowego synka. Bardzo Państwu dziękuje za ten spokój na cala ciąże. Polecam z całego serca.”

Opinie pochodzą ze strony badanienifty.pl, zobacz więcej: badanienifty.pl/test-nifty-pro/opinie-pacjentow

.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania dotyczące NIFTY pro:

Ile kosztuje test NIFTY pro?

Całkowity koszt testu NIFTY pro wynosi 2397 zł. Cena ta obejmuje analizę próbki (94 choroby i płeć na życzenie), pobranie materiału w placówce medycznej lub w domu, konsultację pozytywnego wyniku testu NIFTY pro z lekarzem genetykiem, wydanie wyniku oraz zwrot poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych np. amniopunkcji w przypadku wyniku pozytywnego (do kwoty 0k. 2600 zł, w zależności od kursu walutowego). W cenie testu NIFTY pro jest również ubezpieczenie na wypadek uzyskania wyniku fałszywie negatywnego. W tej sytuacji pacjentka otrzymuje odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Opłatę za badanie można rozłożyć na raty. Więcej…  

Czy test NIFTY pro to jest to samo co amniopunkcja?

Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym, natomiast amniopunkcja to test diagnostyczny. Co to oznacza? W przypadku kiedy test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii, rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji w celu potwierdzenia diagnozy. Niemniej jednak test NIFTY jest najczulszym i najbardziej pewnym przesiewowym badaniem prenatalnym. Wiele pacjentek decyduje się więc na test NIFTY w sytuacji, gdy wynik testu PAPP-A jest nieprawidłowy. Zobacz porównanie testu NIFTY pro i amniopunkcji

Ile się czeka na wynik badania NIFTY pro?

Na wynik testu oczekuje się do 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium. To jest maksymalny czas oczekiwania, często zdarza się, że wynik jest wydawany szybciej i jest udostępniany od razu online.

W którym tygodniu ciąży można zrobić test NIFTY pro

Test NIFTY pro wykonuje się po 10 tygodniu ciąży.

Czym różni się test NIFTY pro od testu NIFTY?

Test NIFTY pro posiada szerszy zakres badania oraz jest objęty ubezpieczeniem wyniku. Czytaj więcej

Zobacz więcej pytań o NIFTY pro  >>


 


oryginalny test nifty pro

Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz